Jaroslav Bartoš (1926-2010)

Samota

akryl, plátno, 100 x 78 cm, sign. PD J.Bartoš, rám

ID: 575

Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:18

Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)