František Vít Blažek (1904-1966)

olej, dřevotříska, 52 x 70 cm, sign. LD Frant. Vít Blažek, místy odpadlá malba

studium v malířské škole M. Maliny, na Ukrajinské akademii v Praze, žák prof. O. Nejedlého na AVU a prof. F. Tröstera na AMU

ID: 576

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:19

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)