Vlastislav Boháč (1922-2014)

Letní den

olej, karton, 51 x 73 cm, sign. PD VB

ID: 578

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:21

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)