Vlastislav Boháč (1922-2014)

Vesnice na podzim

olej, plátno, 1955, 82 x 100 cm, monogr. PD VB 55, rám

ID: 579

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:22

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu