Václav Hlavsa

Pohled do kraje

olej, plátno, 84,5 x 91,5 cm, sign. PD Václ. Hlavsa, rám, na rámu drobná poškození

ID: 580

Vyvolávací cena: 5.200 CZK (208 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:23

Aktuální cena: 5.200 CZK (208 €)