Karel Holec (1900-1968)

Podzim

olej, plátno, 1930, 62 x 75,5 cm, sign. PD Karel Holec 30, rám

studium na AVU v Praze, poté žák Aloise Kalvody

ID: 581

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:24

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)