Marta Horáková - Schimerová (1911-?)

Jaro

olej, plátno, 1980, 65 x 101 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na zadní straně štítek s popisem, mírně zašlá malba

ID: 582

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:25

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)