František Jákl

Mariánské lázně

olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky

ID: 583

Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:26

Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)