Jan Jílek (1905-1982)

Krajina v povodí Bečvy

olej, dřevo, 1949, 23 x 35,5 cm, sign. LD Jan Jílek 49, rám, na rámu oděrky

ID: 584

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:27

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)