R. Kos

Kostel sv. Jakuba v Brně

olej, plátno, 58 x 44 cm, sign. LD R. Kos, rám

ID: 585

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:28

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)