Radim Malát (1930-1997)

olej, plátno, 1960, 50 x 70 cm, sign. LN Malát 60

Provenience: z pozůstalosti autora

ID: 586

Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:29

Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)