Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová

ID: 915

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:58

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)