Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Konvolut 7 grafických listů

6 x litografie 1 x serigrafie, 14,5 x 8,3 až 4,7 x 3,7 cm, všechny sign. L. Jiřincová

ID: 917

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)