Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 925

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:08

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)