Karel Müller (1899-1977)

Socha Bruncvíkova

litografie, 38,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, rám, 90/200, na zadní straně štítek s popisem

žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

ID: 935

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:18

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)