Jindřich Brok (1912-1995)

fotograf, žák prof. J. Funkeho a prof. J. Ehma. Je považován za nejvýznamnějšího fotografa skla po r. 1945, zastoupen ve sbírce UMPRUM Praha.

Sklářský reliéf

bromostříbrná fotografie, 39 x 39 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, při okrajích mírně poškozeno

žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

ID: 1119

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:22

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)