Ladislav Postupa (1929-2016)

bromostříbrná fotografie, 45,5 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, při levém okraji natržený papír

studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

ID: 1170

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:13

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)