Ladislav Postupa (1929-2016)

Slunce

bromostříbrná fotografie, 1969, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, na zadní straně popsáno

studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

ID: 1177

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:20

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)