Drahotín Šulla (1932)

Oddych

bromostříbrná fotografie, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Drahotín Šulla, popsáno a značeno autorským razítkem

ID: 1188

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:31

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)