Pláteník

olej, plátno, 50 x 38 cm, rám

ID: 11

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:10

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)