Karel Kupka (1905-1971)

Myslič v zimě

olej, deska, 1938, 36 x 49 cm, sign. LD Karel Kupka 1938, rám

studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

ID: 9

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:08

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)