J. Rombatek

Žně

olej, plátno, 65 x 97 cm, sign. PD J. Rombatek , rám

ID: 15

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:14

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)