Carl Wilhelm Arldt (1809-1868)

Týnec nad Labem

litografie, 14,7 x 21,8 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. C.W. Arldt, PD Gedr. v. F. Weider

ID: 17

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:16

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)