Joseph Bergler (1853-1829)

Kristus na hoře

lept, 27 x 19,2 cm, značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv., papírová pasparta, zažloutlý, při okrajích poškozený papír

ID: 25

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:24

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)