Zámek Hluboš

akvatinta, 1. pol. 19. století, 24,7 x 33 cm, získáno v restituci z Národní galerie (Waldesova obrazárna 1623), vzadu značeno razítkem a č. R 9041, zažloutlý papír

ID: 6

Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:05

Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)