Jahannes Stradanus (1523-1605)

Zápas s býky

mědirytina, 19,5 x 25,2 cm, značeno LD v desce Ioan. Stradanus inuent. , rám, rám poškozen, při okrajích zašpiněný papír

ID: 9

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:08

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)