Akt v přírodě

olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD

ID: 100

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:40

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)