Karel Špillar (1871-1939)

litografie, 17,3 x 20 cm, sign. PD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 61/7

žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

ID: 103

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:42

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)