Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Akt na voze

litografie, 1937, 29,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Sedláček 37, pasparta, PU tmavší skvrna, v rozích odřená pasparta

ID: 142

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:06

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)