Bohumil Ullrych (1893-1948)

U vody

olej, karton, 1945, 35 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 45, u horního okraje papír natržen 2 cm

ID: 146

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:12

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)