Bohumil Ullrych (1893-1948)

Sedící akt

olej, karton, 1938, 24 x 32,6 cm, sign. LD B. Ullrych 1938, lehce naražené rohy kartonu

ID: 148

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:14

Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)