Bohumil Ullrych (1893-1948)

Pradleny

olej, karton, 34,8 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych , PD naražen roh, kousek malby chybí; levý okraj místy odřen

ID: 149

Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:16

Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)