Bohumil Ullrych (1893-1948)

Koupající se dívky

olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych, malba na okrajích odřená

ID: 150

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:18

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)