Bohumil Ullrych (1893-1948)

Toaleta

olej, karton, 36,8 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, spodní okraj odřený

ID: 151

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:20

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)