Ludwig von Hofmann (1861-1945)

Soumrak (Dämmerung)

litografie, 26,7 x 18,3 cm, papírová pasparta, DU mimo papíru tisku značeno : Dämmerung, Original-litographie von Ludwig von Hofman

ID: 157

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:28

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)