Vlastimil Zábranský (1936)

Poloakt

litografie, 25 x 18,2 cm, sign. DU Zábranský, č. 27/90

studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

ID: 165

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:42

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu