Vlastimil Zábranský (1936)

Anděl

litografie, 1982, 24 x 18,3 cm, sign. DU Zábranský, č. 44/200

studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

ID: 166

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:44

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)