Petr Ptáček (1965)

Žena a balón

litografie, 2009, 21 x 14 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 73/100

ID: 185

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:50

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)