Karel Šimůnek (1869-1942)

Odpočívající tanečnice

tužka, akvarel, papír, 1921, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Šimůnek 1921, zahnědlý papír, nahoře u okraje dírka pro pověšení

žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

ID: 20

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:08

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)