Viktor Polášek (1911-1989)

Figurální motiv

litografie, 1967, 22 x 36,5 cm, sign. PD V. Volášek 67, č. 35/50

ID: 245

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 10:54

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)