Jaroslav Kotrba

Cesta na trh

litografie, 25 x 30 cm, sign. PD J. Kotrba, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír

ID: 1445

Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:52

Aktuální cena: 10 CZK (1 €)