Rastislav Michal (1936)

Jaroslav Seifert: Pohled z Karlova mostu

bibliofilie, 2x sign. litografie R. Michal, podpis autora a vydavatele v tiráži, vyd. Miloslav Janča, Praha, 1984, ruční papír, listy svázané nití v obálce, výborný stav

žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

ID: 814

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:21

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)