Petr Nikl

Včelka

dvoubarevná litografie, 70 x 70 cm, sign. PD, autorský tisk, Petr Nikl je velmi všestranným umělcem: maluje, loutkaří, hraje, píše, zpívá. Je držitelem Ceny Jindřicha Chalupeckého (1995). Byl členem již zaniklé umělecké skupiny Tvrdohlaví a pro jeho obrazy je typická decentní barevnost.

ID: 14

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 11. 2019 12:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)