Gustav Macoun (1892-1934)

Trosky

olej, karton, 1918, 98 x 110 cm, sign. LD Gustav Macoun 1918, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

ID: 19

Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.200 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 55.000 CZK (2.200 €)