Otakar Nejedlý (1883-1957)

olej, plátno, 40 x 48 cm, sign. LD Ot. Nejedlý, rám

soukromý žák A. Slavíčka, F. Engelmüllera

ID: 20

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)