Vladimír Komárek (1928-2000)

Dva ptáci

olej, plátno, 1997, 35 x 54, 5 cm, sign. LD V. Komárek 97, rám, místy zkrakelováno

ID: 31

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)