Helmut Newton (1920-2004)

Mannequins, quai d´Orsay I,

fotolitografie, 1977, 35,6 x 22,9 (40 x 27,6) cm, sign. PD Helmut Newton, 8/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 08/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979, mírně zažloutlý okraj papíru

ID: 542

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu