Helmut Newton (1920-2004)

Paris

fotolitografie, 1975, 35,6 x 22,9 (40,5 x 27,5) cm, sign. PD Helmut Newton, 21/24, přiložen autentizační štítek Helmut Newton Special Collection Litho No 21/24 (hand signed) s reprodukcí díla a jeho titulem, tištěno u Rapoport Printing Corporation (New York), vydáno v roce 1979

ID: 543

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu