Madona dle Rafaela

anaplast, papír, plátno, 80 x 60 cm, sign. na zadní staně na štítku, zdobený rám, na zadní straně štítek s popisem Madona dle Rafaela F. J. Tábor 1832, poškozeno

ID: 1013

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:11

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu