Laňky

olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. PD Číla, malba místy poškozena

ID: 1014

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:54

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)